Często zadawane pytania

Znajdziesz tutaj odpowiedzi na najczęstsze pytania naszych Klientów.

Pytania nowych Klientów

Co jest potrzebne do podpisania umowy?

W celu zawarcia umowy o świadczenie usługi dostępu do Internetu, należy przedłożyć przedstawicielowi firmy POGODNA.NET ważny dokument tożsamości zawierający zdjęcie i numer Pesel oraz podać miejsce świadczenia usługi. Nasz pracownik umówi się z Państwem na dogodny termin podpisania umowy oraz wykonania instalacji.

Jaki jest całkowity koszt instalacji

Cena wykonania standardowej instalacji dla umowy na usługę dostępu do Internetu zawartej w Promocji na okres 24 miesięcy wynosi 1zł z VAT, a dla umowy zawartej na czas 12 miesięcy – 100zł z VAT.
Koszt podłączenia oraz aktywacji usługi telewizji cyfrowej IPTV wynosi 25zł z VAT w przypadku umowy zawartej w Promocji na okres 24 miesięcy oraz 100zł z VAT w przypadku umowy zawieranej na okres 12 miesięcy. Cena aktywacji usługi telewizji cyfrowej IPTV nie uwzględnia kosztu uruchomienia usługi Multiroom (jednorazowo 50zł za 1 szt. STB).

Jak długo trzeba czekać na podłączenie Internetu i telewizji

Średni czas oczekiwania na podłączenie Internetu oraz telewizji wynosi do 2 dni roboczych od dnia sporządzenia zamówienia na świadczenie usługi. Jednakże w sytuacjach losowych (np. warunki pogodowe, kwarantanna) termin ten może ulec zmianie.

W jaki sposób przeprowadzany jest montaż usługi POWER?

Urządzenie nadawczo-odbiorcze zintegrowane z anteną montowane jest zwykle na dachu budynku, a w kamienicach przewód doprowadzany jest najczęściej do większej instalacji zbiorczej – przełącznika sieciowego.
Następnie przewód doprowadzany jest do pomieszczenia w budynku, w którym znajduje się komputer Klienta, router lub inne urządzenie rozdzielające sygnał internetowy w lokalu.
Przebieg przewodów oraz szczegóły instalacji uzgadniane są indywidualnie z Klientem.
Gwarantujemy profesjonalne i estetyczne wykonanie instalacji.

W jaki sposób przeprowadzany jest montaż usługi FIBERNET?

Od klatki schodowej do mieszkania Klienta doprowadzany jest przewód, który zakończony jest gniazdem abonenckim.
Wszystkie przeprowadzane przez nas instalacje wykonywane są w profesjonalny sposób ze szczególnym uwzględnieniem zachowania estetyki pomieszczeń przez które przechodzi instalacja. W zdecydowanej większości przypadków taka instalacja jest zupełnie niewidoczna, ponieważ staramy się wykorzystać istniejące elementy pomieszczenia takie jak listwy przypodłogowe, szafki, pawlacze do całkowitego schowania przewodu.
Jeżeli zastanawiasz się nad przyłączeniem do naszej sieci FIBERNET, ale martwisz się koniecznością wiercenia w niedawno remontowanym pomieszczeniu – zapraszamy do kontaktu i umówienia bezpłatnej wizyty. Gwarantujemy, że nasz technik na miejscu zaproponuje optymalne rozwiązanie.

Jak rozdzielić bezprzewodowo Internet w obrębie domu / mieszkania?

Do rozdzielenia dostępu do Internetu na kilka urządzeń w domu/mieszkaniu należy użyć routera WiFi. Każdy Klient firmy POGODNA.NET przy podpisywaniu umowy ma możliwość zakupu routera na własność już od 1zł (w zależności od wybranej przez Klienta opcji umowy). Do rozdzielenia połączenia Klient może we własnym zakresie użyć również routera zakupionego samodzielnie lub wykorzystać stary router od poprzedniego dostawcy, należy jednak pamiętać o jego prawidłowej konfiguracji oraz o zabezpieczeniu sieci bezprzewodowej hasłem.

Pytania obecnych Klientów

"Kończy mi się umowa i co dalej"?

Jeżeli nie otrzymali jeszcze Państwo oferty na przedłużenie usługi dostępu do Internetu świadczonego przez firmę POGODNA.NET zapraszamy do naszego Biura Obsługi Abonenta przy ul Odrodzenia 1 w Łabiszynie lub o kontakt z naszą Infolinią pod numerem 525222100. Nasz pracownik przygotuje dla Państwa atrakcyjna ofertę.

Planuję przeprowadzkę

Jeżeli planują Państwo zmianę miejsca zamieszkania prosimy o wizytę w naszym Biurze Obsługi Abonenta przy ul. Odrodzenia 1 w Łabiszynie najpóźniej na 2 tygodnie przed planowaną przeprowadzką w celu ustalenia warunków technicznych oraz dogodnego terminu przeniesienia usługi.

Chciałbym zwiekszyć prędkość Internetu

Jeżeli otrzymali Państwo ulotkę z nową Promocją i są Państwo zainteresowani skorzystaniem z niej, prosimy o kontakt z naszą Infolinią pod numerem 525222100 w celu zasięgnięcia informacji o możliwości i warunkach skorzystania z aktualnej Promocji.
Jeżeli są Państwo zainteresowani zwiększeniem prędkości dostępu do Internetu w ramach aktualnej umowy, prosimy o wizytę w Biurze Obsługi Abonenta w celu sporządzenia Aneksu do umowy zwiększającego prędkość dostępu do Internetu.

Masz więcej pytań?
tel. 52 52 22 100

shadow

×
Komfort HD

×