O nas

Kim jesteśmy?

J

esteśmy lokalną firmą teleinformatyczną oferującą usługi szerokopasmowego dostępu do Internetu na terenie gminy Łabiszyn i okolicznych miejscowości. Na rynku ISP działamy już od 2006 roku, świadcząc usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych, w oparciu o operatorskie łącza symetryczne.

Od stycznia 2010 roku staliśmy się również członkiem organizacji iNET group skupiającej firmy z sektora ISP (Internet Service Provider – Dostawcy Usług Internetowych).

Jako firma z branży ISP posiadamy status operatora telekomunikacyjnego, jesteśmy zarejestrowani w Urzędzie Komunikacji Elektronicznej pod numerem rejestru 5685.

Usługi dostępu do Internetu realizowane przez POGODNA.NET świadczone są z wykorzystaniem wysokiej jakości sprzętu IT oraz najlepszych rozwiązań technicznych.

Budując naszą sieć, dbamy o to aby oparta była zawsze o rozwiązania z „najwyżej półki”, gwarantujące naszym Klientom to co uważamy za najważniejsze – wysoką jakość.

Nasz zespół doświadczonych specjalistów stale z pasją udoskonala swoje umiejętności oraz dba o to aby Internet w Państwa domach i firmach działał bezawaryjnie, przez co mogą Państwo cieszyć się komfortowym korzystaniem z jego zasobów.

Dzięki temu mamy pewność, że jesteśmy w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom.

logo-2

Masz pytania? potrzebujesz indywidualnej oferty? Skontaktuj się z nami

×
Komfort HD

×