Bezprzewodowy dom

Uwolnij swój dom od zbędnych kabli oraz przewodów i ciesz się możliwością surfowania po Internecie z każdego miejsca w Twoim domu.

Oferujemy Tobie gotowe rozwiązanie: urządzenie – router WiFi oraz jego profesjonalną konfigurację. Dzięki niemu:

  • zapewnisz sobie szybki dostęp do Internetu w każdym miejscu domu, ogrodu bez zbędnego okablowania
  • rozdzielisz łącze internetowe na dowolną ilość urządzeń, umożliwiając jednoczesne połączenie z Internetem wszystkim domownikom
  • wygodnie i szybko prześlesz dane między urządzeniami w domu
Router WiFi – N 300 Mb/s

Router działający zgodnie ze standardem N z prędkością do 300Mb/s pozwala na tworzenie przewodowych i bezprzewodowych połączeń sieciowych. Wykorzystuje technologię 2T2R MIMO zapewniającą niespotykaną wydajność transmisji, dzięki której możliwy jest płynny przekaz HD wideo, komunikacja VoIP oraz działanie gier online. Na stylowej obudowie urządzenia znajduje się przycisk aktywujący funkcję Wi-Fi Protected Setup (WPS). Umożliwia ona aktywację połączenia wykorzystującego mechanizm szyfrowania WPA2 do ochrony sieci przed zagrożeniami z zewnątrz.

Cena: 119 zł lub 1 zł w promocji z Internetem

Podane ceny są cenami brutto i obejmują cenę urządzenia oraz jego konfigurację. Oferta przeznaczona tylko dla Abonentów firmy POGODNA.NET. Cena nie uwzględnia ewentualnego podłączenia i konfiguracji urządzeń w domu Klienta.

UWAGA: Osoby zainteresowane skorzystaniem z promocji, prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Masz pytania dotyczące tej lub innej oferty? Skontaktuj się z nami

Pozostałe promocje

×
Komfort HD

×